Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Zabrze
 

Witamy na stronie portalu Internetowego Systemu Obsługi Wykonawców Geodezyjnych  - GeoOśrodek. Portal został uruchomiony z myślą o ułatwieniu rejestracji i obsługi robót geodezyjnych zgłaszanych przez wykonawców geodezyjnych, pozwalając zaoszczędzić czas spędzony na osobistych wizytach  w ośrodku. Warunkiem korzystania z portalu jest podpisanie wniosku o rejestrację w portalu i złożenie go w M.O.D.G. i K. w Zabrzu.
Geodeta będący użytkownikiem portalu ma możliwość zgłoszenia nowej pracy geodezyjnej wraz z określeniem jej zakresu na interaktywnej mapie, ma również dostęp do informacji o stanie zgłoszonych prac, jednocześnie jest informowany za pomocą wiadomości e-mail o nadaniu numeru identyfikacyjnego zgłoszenia, przygotowanych materiałach i wytycznych, wynikach kontroli operatu geodezyjnego, łącznie z listą usterek.

Pozostałe informacje: 

Preferowane przeglądarki:
Google Chrome, 
Mozilla,
Internet Explorer w wersji przynajmniej 7.

UWAGA: w przypadku problemów z obsługą przeglądarki mapowej (przesunięcie rysowanych zakresów) należy w przeglądarkach IE8 , IE9, IE10 oraz Firefox 39 włączyć tryb zgodności w/g instrukcji:

Przywrócenie obsługi przeglądarki mapowej w IE.pdf
Przywrócenie obsługi przegladarki mapowej w Firefox.pdf

W przypadku gdy, w najnowszych przeglądarkach ustawienie trybu zgodności nie rozwiązuje problemu przesunięcia rysowanej geometrii, proponujemy wykorzystanie starszej wersji  przeglądarki Mozilla Firefox (v. 23).
Link i instrukcja uruchomienia poniżej.

Przeglądarka Firefox (firefox23.exe)
Przeglądarka Firefox - instrukcja (firefox23.pdf)

Aktualności

Nowa legenda - mapa do celów projektowych.UWAGA - od dnia 04.04.2018 proponujemy nowy wzór legendy dla mapy do celów projektowych. Wzór legendy do ściągnięcia w zakładce "Do pobrania".9 kwietnia 2018więcejUWAGA!!! PRACE KONSERWATORSKIE PORTALU GEOOŚRODEKUwaga! W związku z zaplanowanymi pracami konserwatorskimi portalu dla geodetów GEOOŚRODEK w dniach 07.11.2016 do 10.11.2016 mogą występować problemy techniczne. SZCZEGÓLNIE W DNIACH 08.11.2016 i 09.11.2016 NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI WPROWADZANIA ...28 października 2016więcejOznaczenia opisowe na mapie.W związku z podjęciem działań modernizacyjnych bazy danych wchodzących w skład mapy zasadniczej informujemy, iż od dnia 12.09.2016 r. prosimy przy wykonywaniu przez państwa map o stosowanie następującej symboliki: 1. Dla obiektów typu: budynek w ...9 września 2016więcejUWAGA!!! UTRUDNIENIA W PRACY OŚRODKA!!!W związku z zaplanowanymi pracami dotyczących modernizacji systemu obsługi Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno Kartograficznego w UM Zabrze informujemy, iż bieżąca obsługa zgłoszeń prac geodezyjnych, ( w szczególności wydanie mapy drukowanej oraz ...31 sierpnia 2016więcejUWAGA GEODECI!Od 6 lipca istnieje możliwość zakupu do zgłoszenia roboty geodezyjnej mapy wektorowej w formacie dxf. W przypadku zgłaszania roboty przez serwis internetowy, informację o zamówieniu mapy wektorowej należy podać, wybierając pozycję cennikową 13.2. ...1 lipca 2015więcejUwaga!!! Zmiana w charakterystyce technicznej udostępnianych materiałów - pkt. 4.22Informujemy, że w związku z przyjęciem do PZGiK operatu technicznego z aktualizacji baz danych szczegółowych osnów geodezyjnych – dla osnowy poligonowej zostały nadane nowe wysokości wyrównane w oparciu o szczegółową osnowę wysokościową. W związku ...22 grudnia 2014więcejAKTUALIZACJA GEOOŚRODKAMiło nam poinformować, że nowa wersja naszego portalu jest już do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, zespół GeoOśrodka.18 listopada 2014więcej[starsze][archiwalne]