Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Zabrze
 

Witamy na stronie portalu Internetowego Systemu Obsługi Wykonawców Geodezyjnych  - GeoOśrodek. Portal został uruchomiony z myślą o ułatwieniu rejestracji i obsługi robót geodezyjnych zgłaszanych przez wykonawców geodezyjnych, pozwalając zaoszczędzić czas spędzony na osobistych wizytach  w ośrodku. Warunkiem korzystania z portalu jest podpisanie wniosku o rejestrację w portalu i złożenie go w M.O.D.G. i K. w Zabrzu.
Geodeta będący użytkownikiem portalu ma możliwość zgłoszenia nowej pracy geodezyjnej wraz z określeniem jej zakresu na interaktywnej mapie, ma również dostęp do informacji o stanie zgłoszonych prac, jednocześnie jest informowany za pomocą wiadomości e-mail o nadaniu numeru KERG, przygotowanych materiałach i wytycznych, wynikach kontroli operatu geodezyjnego, łącznie z lista usterek.
Pozostałe informacje: 
Preferowane przeglądarki:


Google Chrome, 
Mozilla,
Internet Explorer w wersji przynajmniej 7.

Aktualności

Kompletowanie operatu technicznego wg. nowego rozporządzeniaOd 8.01.2014 obowiązuje rozporządzenie MAiC w sprawie organizacji i trybu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Dotychczasowy podział materiałów zasobu na zasób bazowy, użytkowy i przejściowy zostaje zastąpiony podziałem, ...11 lutego 2014więcejNowości w GeoOśrodkuInformujemy, że od dnia 01.01.2014r w portalu GeoOśrodek uruchomione zostaną dwie nowe funkcjonalności: E - paczka i aneksowanie! Informacje dotyczące ich funkcjonowania opisane zostały w pomocy Zgłoszenia prac geodezyjnych: Pliki do pobierania ...24 lutego 2014więcej[archiwalne]